Końcówki stomatologiczne

Końcówki stomatologiczne (turbiny, kątnice, prostnice, szybkozłączki, mikromotory powietrzne i elektryczne, kątnice i prostnice chirurgiczne) firmy:

  • W&H
  • Kavo
  • NSK
  • Bien-Air

Jeśli będzie takie życzenie klienta to końcówkę możemy naprawić od ręki (czas oczekiwania od 0,5 do 1 godziny). W przypadku naprawy od ręki dostarczony sprzęt musi być wcześniej wysterylizowany. Polecamy też wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Drobne naprawy od ręki, o wkładzie pracy do 15 minut, a nie wymagające części zamiennych oferujemy bezpłatnie.

Klient zamiejscowy może wysłać końcówki do nas bez uprzedzenia, ale dobrze jest dołączyć list z opisem usterki, swoimi danymi i ew. prośbą o wycenę. Wyceny robimy bezpłatnie. Z wyceną dzwonimy zawsze (nawet jak nie było prośby, gdy koszt naprawy przewyższa standardowy koszt dla danego typu uszkodzenia np. uszkodzony rotor turbiny, który wymaga dodatkowo wymiany uszkodzonego przycisku). Klient przed wysłaniem uszkodzonego sprzętu może skontaktować się z nami w celu umówienia kuriera DHL, który odbierze sprzęt od klienta. Wysyłany sprzęt powinien być wysterylizowany. Czas naprawy to 24 h w serwisie dla końcówek W&H.

W przypadku niejasności co do charakteru awarii Państwa sprzętu, zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny, gdyż sporą ilość drobnych problemów udaje się rozwiązać przez telefon, bądź przy pomocy lokalnego serwisu. Jesteśmy w kontakcie z większością doświadczonych serwisantów sprzętu stomatologicznego w Polsce, których pomoc na miejscu w rozwiązaniu prostych problemów zaoszczędzi Państwu kłopotu z wysyłką sprzętu.

Urządzeniom w okresie gwarancji powinna towarzyszyć wypełniona karta gwarancyjna lub faktura zakupu w przypadku sprzętu bez numeru seryjnego.

 

turbiny    szybkozlaczki     katnice_i_prostnice    mikrosilniki_powietrzne

mikrosilniki_elektryczne     katnice_i_prostnice_chirurgiczne